دوره فن بیان موثر و غلبه بر اضطراب و کمرویی

بیان موثر و غلبه بر اضطراب
0 160

شاید حرف زدن با دیگران خصوصا در جمع، و همچنین سخنرانی کردن در جمع برای‌تان سخت باشد. نگران نباشید. شما تنها نیستید. هیچ کدام از افرادی که الان در سخنوری استاد هستند و اعتماد بنفس بالایی در این زمینه دارند، سخنور به دنیا نیامده اند. آنها نیز در ابتدای کار اضطراب و کمرویی را تجربه کرده اند و تنها فرق آنها این بوده که تمرین و ممارست کرده اند.

افراد زیادی در دنیا از کمرویی رنج می‌برند و در تلاش‌اند تا روش‌هایی برای درمان کمرویی خود پیدا کنند. برای موفقیت در این راه، باید شرایطی را که باعث خجالت و کمرویی‌تان می‌شود بشناسید، دیدگاه و ذهنیت‌تان را در مورد این شرایط تغییر دهید، سپس بر روی مکالمات راحت و دشوار تمرین کنید تا رفته‌رفته مشکل‌تان را حل کنید. شکستن لاک کمرویی در یک شب امکان‌پذیر نیست. موفقیت در این راه نیازمند زمان، تلاش و اراده‌ برای تغییر است. ما راه را تغییر نمی دهیم، پیمودن این راه را برای شما آسان و تسهیل کرده ایم.

دوره فن بیان موثر و غلبه بر اضطراب و کمرویی

مرکز آموزش فن بیان سیمیای سخن، دوره ای برای بیان موثر و غلبه بر اضطراب و کم رویی تدارک دیده است که شما عزیزان می توانید در این دوره کلیدی ترین نکات بیان موثر و غلبه بر کم رویی هنگام سخنرانی را دریافت کنید.

دوره فن بیان موثر و غلبه بر اضطراب و کمرویی

اطلاعات کلی دوره

  • مدت دوره : ۲۰ ساعت
  • زمان شروع دوره: یکشنبه ۶ اسفندماه ساعت ۱۷:۱۵ الی ۱۹
  • مدرس دوره: استاد مهری علیمحمدی

نحوه ثبت نام در دوره

شما عزیزان به روش های زیر می توانید در این دوره شرکت کنید.

۱- مراجعه حضوری به مرکز آموزش فن بیان: در این روش ضمن مشاهده تجهیزات و فضای کلاس می توانید به صورت حضوری نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

۲- تماس با شماره تماس های مرکز سیمیای سخن و اطلاع از نحوه ثبت نام غیر حضوری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.