قوانین و مقررات سایت

لطفا قوانین و شرایط وب سایت را با دقت مطالعه فرمائید.

شما هنگام استفاده از تمامی خدمات سایت مهری علیمحمدی موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد،سیمیای سخن به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

۱-این وب‌سایت کلاً یا جزئاً هیچ دخالتی در معامله احتمالی افرادی که از محتوای اطلاع‌رسانی آن استفاده کرده‌اند نداشته و هیچ نفعی در معامله احتمالی آنها عائد این سایت نمی‌شود؛ فلذا مسئول انجام معاملات آنها یا نظارت بر اجرای آن نیست. براین اساس، رعایت احتیاطات حقوقی، فنی و اقتصادی لازم در انجام معامله، مستقیماً برعهده‌ معامله‌کنندگان است و تبعات ناشی از آن، ابداً متوجه این سایت نخواهد بود.

۲-این وب‌سایت هیچ قصدی دال بر ایجاد آشفتگی، کنترل، جهت‌دهی، تشویش یا هر نوع دخالت جزئی یا کلی بر نرخ یا حجم معاملات بازار ندارد و خود را از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن به طور کلی مبری می‌کند. بر این اساس، چنانچه هر یک از کاربران وب‌سایت، با ارائه قیمت‌های نامناسب و درج توضیحات نادرست یا هر نوع توسل به شیوه‌ها یا روش‌هایی که در چارچوب مصادیق فوق قرار می‌گیرد، سعی در نقض آن رسالت داشته باشند، کاربری آنها بنابه ارزیابی و تصمیم مدیران سایت، بدون هیچ‌گونه تذکر قبلی، به صورت موقت یا دائم مسدود می‌شود و عنداللزوم مراتب جهت پیگرد قضایی به مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد.

۳-لینک‌، آدرس الکترونیکی یا هرنوع تبلیغ مجازی سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی در محتوای این سایت، صرفاً جهت اطلاع‌رسانی است و سیمیای سخن هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن لینک‌ها یا آدرس‌های الکترونیک یا تغییرات بعدی آنها نخواهد داشت.

۴-کاربران می‌بایست در خواندن اطلاعات دوره ها و موارد صوتی و تصویری دقت لازم را داشته باشند. پس از خرید، امکان اصلاح و تغییر اطلاعاتی از قبیل نوع دوره، محتوای دوره ها وپکیج و…. میسر نیست.

۵-هر نوع توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این سایت شود، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد بود.

۶-انصراف از شرکت در دوره ها و تقاضای استرداد وجه، پس از انتخاب تعرفه و انجام عملیات پرداخت به هیچ وجه مورد پذیرش نیست و وجهی مسترد نمی‌گردد و واریز کننده وجه پس از واریز آن، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی استرداد آن سلب و ساقط می‌کند.

۷-واریزکننده وجه اقرار و اذعان می‌کند که وجه واریزی از کارت و حساب خویش و متعلق به وی باشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع باشد. سایت مهری علیمحمدی به طور کلی از این مطلب مبری است و نهایت همکاری را با مراجع قضایی و انتظامی در این زمینه معمول خواهد داشت.

۸-سیمیای سخن متعهد به ایفای بالاترین سطح محرمانگی است؛ لذا کاربران محترم سایت نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات ثبت‌شده سایر کاربران و نیز خود آن‌ها را از قبیل آی‌پی آدرس‌های ثبت‌شده، و کامنت های درج شده پس از حذف داشته باشند. این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، داده خواهد شد.

۹-با توجه به پیاده‌سازی بالاترین سطح امنیت سایبری بر روی پایگاه داده‌ این سایت، هیچ دسترسی فنی غیرمجازی به آن قابل‌انجام نیست. اما این مطلب به معنای جلوگیری صد درصدی از سوء‌استفاده‌های احتمالی اشخاص از اطلاعاتی که به صورت عمومی منتشر می شوند، نیست و سیمیای سخن مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. هرچند ما مستمرا تلاش گسترده‌ای در جلوگیری از سوء‌استفاده احتمالی نیز به‌عمل می آوریم.

۱۰-صرفاً این وب‌سایت، اینستاگرام mehri-alimohammadi.com و اپلیکیشن‌های اندروید قابل‌نصب از گوگل‌پلی و کافه‌بازار و آی‌اواس قابل نصب از سیب‌اپ متعلق به مهری علیمحمدی است و سایر کانال‌ها و آدرس‌های مشابه، صرفاً از نام و برند مهری علیمحمدی سوء‌استفاده می‌کنند.

۱۱-حفظ و نگهداری رمز عبور و اطلاعات بانکی بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران می‌بایست در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.

۱۲-توجه داشته باشید که برای ارسال پیامک از سوی سیمیای سخن، صرفا از شماره ۱۰۰۰۸۵۹۰ و ۰۹۱۲۷۹۰۶۵۷۹ استفاده می‌شود و هیچ شماره دیگری برای ارسال پیامک، متعلق و منتسب به این سایت نیست.

۱۳-شماره تلفن‌های پشتیبانی ۰۲۱۴۴۲۸۰۵۶۸ و ۰۲۱۴۴۲۲۰۷۸۳ است و هیچ شماره دیگری غیر از آن، متعلق و منتسب به این سایت نیست.

۱۴-مهری علیمحمدی در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.

۱۵-قوانین و ضوابط مشروحه مندرج در این صفحه بنا به تغییر شرایط، درصورت لزوم، اصلاح، گسترش یا تعدیل خواهد شد. کلیه کاربران شخصاً موظف هستند به‌صورت دوره‌ای از این صفحه بازدید و از آخرین وضعیت قوانین، اطلاع حاصل کنند.

۱۶-ایجاد کامنت با محتوا و مضامین غیر اخلاقی و سیاسی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد.
۱۷-تمامی کامنت های ایجاد شده در وب سابت به دقت توسط مدیریت سیستم نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.
۱۸-مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده در وبسایت ساخته شده بر عهدۀ شخص بوده وسیمیای سخن هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کامنت شما ندارد.
۱۹-پکیج های تحویل داده شده با مشخصات پیشفرض می باشد. خریدار متعهد می گردد که تمامی اطلاعات پیشفرض را به نام خود تغییر دهد .
۲۰-ایجاد هرگونه کامنت نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، مخل نظم عمومی، مخل امنیت ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود و کامنت ایجاد شده از سیستم پرتال حذف می گردد. همچنین تمامی در صورت لزوم به پلیس فتا و مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.
۲۱-خرید شما در سایت، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد.
۲۲-در صورت گذشت بیش از ۷ روز از خرید سامانه، امکان انصراف و بازگشت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۲۳-کاربران محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام کارهایشان باشند.

 

“پیگرد های قانونی”

ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، واجد ضمانت اجرای اخطار به کاربر، انسداد موقت یا کامل حساب کاربری مرتکب، انتقال وی به لیست سیاه، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم حقوقی سیمیای سخن خواهد بود.

۱-انتقال و پُست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت کند. همچنین درج کلمات تهدیدآمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، یا حتی مطالب قابل‌اعتراضی که باعث ترغیب به اعمال مجرمانه شود.

۲-نقض حقوق معنوی مالکین وب‌سایت مهری علیمحمدی یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب‌سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات سایت با ذکر صریح عنوان مهری علیمحمدی به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.

۳-ایجاد مزاحمت، توهین، تهدید، افترا یا در کل هر نوع جرم علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی به هر صورت (اعم از حضوری-تلفنی-ایمیلی-پیامکی و…) درصورت اطلاع مهری علیمحمدی یا شکایت ذیحق، موجب پیگرد است.

۴-اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به دادهها یا سامانههای رایانهای و مخابراتی وبسایت و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانهای نشود، موجب پیگرد است.

۵-هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت مهری علیمحمدی بدون اخذ مجوز کتبی از مدیر سایت که منجر به نقض حقوق آگهی کنندگان و اضرار مالی خانم مهری علیمحمدی شود، موجب پیگرد است و موکول به طرح شکایت کیفری و حقوقی از سوی سیمیای سخن یا اشخاص دیگر خواهد بود. همچنین استخراج اطلاعات تماس آگهی کنندگان و دعوت از آنها برای آگهی دادن در وبسایت خویش، مشمول این بند است.

۶-استفاده از هرنوع فناوری رایانه ای، جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت مهری علیمحمدی، موجب پیگرد است.

 

کاربران محترم میتوانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی مربوط به شکایات مردمی  به آدرس

info[at]mehrialimohammadi.com، شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود را نسبت به انتشار آگهی هایی که ضوابط فوق را رعایت نکرده اند با عنوان «شکایت/انتقاد/پیشنهاد» ثبت و اطلاع رسانی کنند.

سیمیای سخن متعهد است در حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحت، نسبت به اصلاح و اتخاذ رویه متناسب اقدام کند. این امر شامل ارسال اخطار به شخص خاطی و تحمیل ضمانت اجراهای مندرج در مطالب فوق علیه وی خواهد بود.

درهرصورت، نتیجه پیگیری انجام شده، به فرد شکایت کننده نیز اطلاع داده خواهد شد.